קטגוריות
חנות אביזרי מין

מילון אביזרי מין

אם גם אתם לא יודעים או לא בטוחים לגבי אביזרי מין מסוימים – מה הם עושים? מה עושים איתם ואיך הם אמורים להסב לכם הנאה, הנה מילון מושגים בתחום אשר יוכל לעזור לכם.אאנאלי – מין אנאלי הוא פעילות מינית אשר כוללת חדירה או משחק עם פי הטבעת. ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרי מין לשימוש אנאלי ובין היתר: פלאג אנאלי, ויברטור אנאלי, חרוזים אנאליים.אוראלי – מין אוראלי כולל מגע מיני בין הפה ובין איברי המין. קיימים מגוון רחב של ג'לים וחומרי סיכה בטעמים אשר משדרגים את חוויית המין האוראלי.בBDSM – ראשי תיבות באנגלית – Sadism & Masochism ,Discipline, Domination & Submission ,Bondage.

מדובר במינוח המתייחס למשחקי קשירה, שליטה וכניעה. ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרי מין בתחום ובין היתר: אזיקים, חוסמי פה, מחבטים, בגדי עור וניטים ועוד…בייבי דולבייבי דול – בייבי דול נמנה על פרטי ההלבשה הסקסית לנשים. מדובר בכותנת לילה קצרה וסקסית, אשר מגיעה במגוון רחב של עיצובים, חלק מהם חושניים במיוחד. בובות מין – בובות מין הם אביזרי מין, אשר ייעודם להוות כחיקוי למבנה הגוף האנושי (וברוב המקרים הנשי). ישנן בובות מין ברמות שונות ובאיכויות שונות, כאשר קיימים סוגים יקרים אשר מדמים את הגוף הנשי בצורה מדויקת, גם במראה וגם בתחושה.

ג גאג – גאג הינו מחסום לפה.

אביזר סקס הנפוץ בקרב חובבי הסאדוגרביונים – גרביונים מגיעים במגוון רחב של דוגמאות ועיצובים ועשויים מחומרים שונים. בסיטואציות סקסיות, גרביונים יכולים להוות כפריט הלבוש היחיד אותו האישה לובשת. ג'ל לקיק – ג'לים לקיקים בטעמים וריחות של פירות ושל ממתקים.דדילדו – דילדו הינו אביזר מין אשר מדמה איבר מין גברי, הן בצורה והן בגודל. הדילדו משמש הן לשימוש אישי והן לשימוש זוגי. ניתן למצוא מגוון רחב של דילדואים בגדלים שונים ומחומרים שונים.

ההלבשה תחתונה סקסית – הלבשה תחתונה סקסית כוללת מגוון רחב של פריטים בין היתר: חזיות, תחתונים, סטים, בגדי גוף, תחפושות ועוד. פרטי הלבשה תחתונה מגיעים בעיצובים שונים, חומרים שונים ודוגמאות שונות.

וויברטור – ויברטור נחשב לאחד מאביזרי המין הפופולאריים ביותר עבור נשים. מדובר באביזר אשר מותאם למבנה האטומי הנשי ומאפשר לאתר את נקודת ה-G.

קיימים סוגים שונים של ויברטורים בצורות שונות, גדלים שונים, חומרים שונים ועוצמות שונות – כך שכל אישה יכולה למצוא את הוויברטור המועדף עליה.וו אנאלי – וו אנאלי הוא וו מתכת המיועד עבור חובבי סאדו הארד קור. וו האנאלי מיועד כשמו לשימוש אנאלי. חחומר סיכה – חומר סיכה הינו חומר אשר יכול להפחית את החיכוך בעת קיום יחסי מין או בעת שימוש באביזרי מין חוקן לניקוי אנאלי – החוקן הוא מעין צינור אשר מתחבר לכל צינור תקני באמבטיה. החוקן מנקה ביעילות וביסודיות את כל אזור פי הטבעת. ההמלצה היא להשתמש בחוקן לפני קיום יחסי מין אנאליים. חרוזים אנאליים – חרוזים אנאליים הינם אביזר מין אשר מיועדים לעינוג פי הטבעת והסביבה. הצורה והעיצוב של האביזר נועדו להרחבה וכיווץ פי הטבעת, על ידי פעולה זאת מופקת בעצם ההנאה המינית מהשימוש במוצר. טטבעת יהלומים לאיבר המיןטבעת רטט – טבעת רטט היא אביזר מין אשר מיועד לשימוש זוגי. הטבעת מולבשת על איבר המין מסביב לאשכים ובכוחה לענג את שני בני הזוג, האישה נהנית מהרטט של האביזר ואילו הגבר מחיזוק הזקפה ומעיכוב הגמירה.טיפות חשק – טיפות חשק הן פורמולה עשויה מצמחי מרפא שונים, אשר השפעתן באה לידי ביטוי בהעלאת החשק המיני.

ממשאבה להגדלת האיבר – משאבת ואקום אשר מיועדת להארכה והקשחה של איבר המין הגברי. המשאבה מולבשת על איבר המין ועל ידי שאיבת האוויר מהאיבר מין החוצה, המשאבה גורמם לאיבר לגדול.ססטרפ און – סטרפ און הוא אביזר מין אשר מיועד בעיקר עבור לסביות. ערכת סטרפ און כוללת בתוכה דילדו כזה או אחר אשר מתחבר לרתמה אותה ניתן לחגור באזור החלציים – ניתן לרכוש את הרתמה גם ללא הדילדו. ספריי השהייה – ספריי השהייה נועד להשהיית הגמירה בזמן קיום יחסי מין. יש להתיז מהספרי על איבר המין מספר דקות לפני קיום יחסי המין. פפלאג אנאלי – פלאג אנאלי הינו אביזר מין אשר מיועד לעינוג פי הטבעת. קיימים סוגים רבים של אביזרי פלאג אנאלי בגדלים שונים, עיצובים שונים ופונקציות שונותפלאשלייט פה פלאשלייט – פלשלייט הינו אביזר מין אשר מיועד לאוננות גברית. מדובר במכשיר אשר מעוצב כמו פנס בחלקו החיצוני, החלק הפנימי של האביזר עשוי מחומר מיוחד אשר מדמה באופן מדויק את התחושה של איברי גוף שונים כמו – איבר מין נשי, פה ופי טבעת. קקונדומים – אמצעי מניעה. גומי המולבש על איבר המין הגברי ונועד להגן מפני מחלות מין והריון לא רצוי.ררוקט פוקט – אביזר מין המיועד לנשים. מדובר באביזר קטן ומעוצב, בעיצובים ובעוצמות רטט שונים.ששוט מעורשוט – שוט הוא אביזר שמיועד עבור חובבי הסאדו. ניתן לרכוש שוט ברמות קשיחות שונות ומחומרים שונים בהתאם לבחירה ולרצון.שרוול לפין – שרוול פין הינו שרוול אותו מלבישים על איבר המין הגברי השרוול נותן נפח ולעיתים מרקם שונה לאיבר המין.